
Nachtkastje Leticia 3C
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Structuur in mat witte melamine 18mm, poten van massief hout |
| Lades | 3 afwerkingen: licht eiken look, beige en donker hout |
| Handgrepen | 3 exclusieve handgrepen, één per lade |
| Poten | Schuin conisch, naturel massief hout |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 70,5 cm |
| Diepte | 29,5 cm |
Veelgestelde vragen
Wat maakt de lades van dit nachtkastje bijzonder?
Met welke slaapkamerstijl past dit nachtkastje het beste?
Is het nachtkastje eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 18 - 21 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

