
Vitrinekast model Luke V2 (40x126cm) - Zwart en Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Glanzend zwart melamine |
| Deur | Glanzend wit melamine |
| Deur | Combinatie melamine + metacrylaat — klapdeur |
| Planken | Glas — max. 2 kg per plank |
| LED-verlichting | Blauwe LED (clip LED) op glazen planken, aan/uit schakelaar, netstroom. De gaten voor de LED-kabels zijn al aangebracht. Let op: elke plank draagt maximaal 2 kg |
| Opening | Push-click (zonder grepen) |
| Achterwand | Perforeerbare achterwand voor kabeldoorvoer |
| Montage | Aan de muur gehangen, beugels inbegrepen. Standaard poten van 2 cm inbegrepen. Bij gipsplaten speciale pluggen vereist. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 126 cm |
| Diepte | 29 cm |
Veelgestelde vragen
Kan het ook op de vloer staan?
Werkt het goed op gipsplaten?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Wat exposeer je er het beste in?
Wat is het metacrylaat in de deur?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

