
Decoratieve kunstplant Olijfboom 175 cm
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Stam | Echt natuurlijk hout met echte schors (elke stam is uniek) |
| Blaadjes en olijfjes | Hoogwaardig PE, voorgemonteerd (gemakkelijk terug te plaatsen als ze losraken) |
| Takken | Buigbaar en flexibel, naar wens in vorm te brengen |
| Pot | Standaard zwart plastic met gipsbasis inbegrepen (decoratieve buitenpot niet inbegrepen) |
| Montage | De stam wordt in 2 delen geleverd: onderste deel (met pot) en bovenste deel (met takken). Ze worden verbonden met een stalen pen. Daarna de takken naar wens vormen. |
| Gebruik | Binnen of overdekt terras (geen direct UV-licht — niet geschikt voor buiten in de zon) |
| Reiniging | Stofdoek of droge doek |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Totale hoogte | 175 cm |
| Breedte (takken) | 60 cm |
| Gewicht | 4,2 kg |
Veelgestelde vragen
Is de stam echt van natuurlijk hout?
Hoe monteer je de olijfboom bij ontvangst?
Welke pot is inbegrepen en moet ik nog iets extra kopen?
Kan ik de olijfboom op een terras of bij een raam plaatsen?
Wat doe ik als een blaadje of olijfje losraakt tijdens het transport?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

