
Schoenenkast Dorian - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerks
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Kleur | Glanzend wit |
| Materiaal | Glanzend melamine |
| Zitfunctie | Tot 100 kg (met deksel en lade gesloten) |
| Toegang | Klapbaar bovendeksel + schuiflade aan de voorkant |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 44 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel paar schoenen passen erin?
Kan het als zitbank gebruikt worden?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

