
Industriële Tafel Factory M2 (120cm)
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Plaat | Melamínico pino atlántico 18 mm |
| Frame | Matpoedergelakt zwart staal |
| Verbindingsstaanders | Metálicos para unir estructura |
| Poten | Regulables para compensar desniveles |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte | 60 cm |
Veelgestelde vragen
Kunnen de poten worden genivelleerd?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 1 - 4 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

