
Salontafel Nicoleta - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Melamina brillo blanco, 16 mm |
| Hefinrichting | Metaal |
| Binnenopslag | Ja — ruimte onder het bovenste blad |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte (gesloten) | 43,5 cm |
| Hoogte (omhoog) | 52,3 cm |
Veelgestelde vragen
Hoe werkt het hefinrichting?
Hoeveel gewicht draagt het oppervlak?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

