
TV-Meubel model Lilian met LED-verlichting (100x65cm) - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Glanzend wit melamineplaat, 16 mm |
| Open vakken | 4 open vakken |
| Vitrines | 2 vitrines met glazen planken |
| Onderste deur | 1 klapdeur |
| LED-verlichting | Vaste blauwe LED in vitrines, aan/uit schakelaar, netstroom. Let op: de plank draagt maximaal 2 kg |
| Achterwand | Perforeerbare achterwand voor kabeldoorvoer |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Diepte | 35 cm |
Veelgestelde vragen
Is de LED-kleur wisselbaar?
Hoeveel gewicht dragen de glazen planken?
Hoe beheer ik de kabels?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 1 - 4 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






