
Dressoir model Aker - Mat wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Matte Melamine afwerking |
| Deuren | 3, matte afwerking, soft-close sluiting |
| Legplanken | 3 van Melamine |
| Verlichting | LED blauw met aan/uitschakelaar |
| Achterwand | Achterwand perforeerbaar voor kabelgeleiding (ideaal als tv-meubel) |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 155 cm |
| Hoogte | 91,5 cm |
| Diepte | 37 cm |
Montage
| Informatie | |
|---|---|
| Het dressoir wordt gedemonteerd geleverd in 2 dozen met schroeven en montage-instructies (geen speciaal gereedschap nodig). | |
Wordt geleverd tussen 12 - 15 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

