
Dressoir model Rialta - Wit en zwart 155x91,5cm
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Fronten en deuren van matte Melamine |
| Deuren | Drie deuren met soft-close sluiting |
| Capaciteit | Ruime opbergruimte |
| Legplanken | 3 van Melamine |
| Verlichting | LED strip blauw met aan/uitschakelaar |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 155 cm |
| Hoogte | 91,5 cm |
| Diepte | 37 cm |
Veelgestelde vragen
In welke kamers kan ik dit dressoir plaatsen?
Hoeveel gewicht kan het bovenblad dragen?
Kan ik dit meubel als tv-meubel gebruiken? Is er een opening voor kabels?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Is het eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 14 - 19 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.
Het is een veelzijdig meubel dat in iedere hoek van het huis kan worden gebruikt. Omdat het een dressoir is met dichte deuren zorgt het voor orde in je kamer. De attributen die je in de spotlights wil zetten, plaats je in de open ruimte van het dressoir. De LED-verlichting in deze ruimte zorgt ervoor dat ze extra in het oog springen.

