Elektrische wandhaard wit Alaska
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken van het meubel
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal meubel | Gelakt MDF, wit |
| Glas | Gehard glas met zwart aluminium frame |
Kenmerken van de haard
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Vlam-effect | Oranje/vuurkleur (vast) |
| Decoratief interieur | Realistische houtblokken |
| Sfeerlicht | Multicolor LED in het frame, meerdere kleuren instelbaar |
Technische specificaties
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Vermogen | Instelbaar: 1000 W / 2000 W |
| Bediening | Afstandsbediening + ingebouwd paneel (batterij niet inbegrepen) |
| Thermostaat | Ja, instelbaar |
| Timer | Ja, programmeerbaar |
| Beveiliging | Oververhittingsbeveiliging |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Diepte | 27,5 cm |
Veelgestelde vragen
Verwarmt de haard echt of is het alleen decoratief?
Hoe bedien ik de haard?
Is de haard veilig te gebruiken met kinderen of huisdieren?
In hoeveel dozen wordt de haard geleverd en is hij eenvoudig te monteren?
Waar kan ik de haard plaatsen?
Kan ik de kleuren van het sfeerlicht aanpassen?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

