
Kaptafel kleur Eiken Alba geribbeld met lade en spiegel Velia
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerks
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Kleur | Lichte houtlook |
| Materiaal | Mat melamine met waterdicht geribbeld PVC front |
| Spiegel inbegrepen | Ja, staande spiegel |
| Montage | Aan de muur gehangen, beugels inbegrepen. Bij gipsplaten zijn speciale pluggen vereist en de draagkracht is minder. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Diepte | 42 cm |
Veelgestelde vragen
Hoe wordt het aan de muur bevestigd?
Wat is het geribbelde front?
Kan het als consoletafel in de gang gebruikt worden?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

