
Bartafel met 2 Barkrukken Wit en Sonoma 120 cm Ani
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerks
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Tafelblad | Melamine Sonoma eiken |
| Zitting barkrukken | Melamine Sonoma eiken |
| Frame | Gepoedercoat metaal mat wit |
| Barkrukken inbegrepen | 2 taburetes de 71 cm |
| Inhoud | Hoge tafel + 2 barkrukken, in 1 doos |
Afmetingen — Hoge tafel
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Diepte | 40 cm |
Afmetingen — Barkrukken
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 71 cm |
Veelgestelde vragen
Wat is er inbegrepen?
Kan ik extra barkrukken bijkopen?
Is montage vereist?
Met welke tafelhoogte zijn de barkrukken compatibel?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

