
Bartafel met 2 Barkrukken Zwart en Sonoma 110 cm Kyra
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerks
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Tafelblad | Melamine Sonoma eiken |
| Zitting barkrukken | Melamine Sonoma eiken |
| Frame | Gepoedercoat metaal mat zwart |
| Barkrukken inbegrepen | 2 taburetes de 71 cm |
| Inhoud | Hoge tafel + 2 barkrukken, in 1 doos |
Afmetingen — Hoge tafel
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 103 cm |
| Diepte | 50 cm |
Afmetingen — Barkrukken
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 71 cm |
Veelgestelde vragen
Wat is er inbegrepen?
Kan ik extra barkrukken bijkopen?
Is montage vereist?
Met welke tafelhoogte zijn de barkrukken compatibel?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 1 - 4 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

