
Bartafel Wit en Sonoma 100 cm Ani
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Tafelblad | Matte melamine houteffect Sonoma |
| Poten | Gelakt metaal hoogglans wit, verstelbaar |
| Niveauregelaars | Verstelbare poten om oneffenheden in de vloer te compenseren |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Diepte | 40 cm |
Veelgestelde vragen
Welke krukhoogte heb ik nodig voor deze tafel?
Hoeveel personen passen aan deze tafel?
Is hij geschikt voor kleine keukens of woonkamers?
Is hij eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

