
Opbergkast kleur Walnoot Ambar en Beige 110,5 cm Lander L17
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Afwerking | Mat, slijtvast en gemakkelijk schoon te maken |
| Binnenste plank | Hoogte |
| Poten | Zwart, hoogte 17 cm |
| Geschikt voor | doorgang voor robotstofzuiger |
| Handgrepen | Metalen handgrepen |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte (met poten) | 110,5 cm |
| Diepte | 35 cm |
Montage
| Informatie | |
|---|---|
| Het kleine dressoir wordt gedemonteerd geleverd in 1 doos met schroeven en montage-instructies voor een snelle en eenvoudige montage. | |
Wordt geleverd tussen 12 - 15 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

