
Opbergkist Ariel - Zwart
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Afwerking | Hoogglans melamine kleur zwart |
| Capaciteit | Grote opslagcapaciteit |
| Gebruik | Opbergkist en bankje |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 40 cm |
Veelgestelde vragen
Kan ik op de kist zitten?
Wat kan ik in de kist bewaren?
In welke kamers past deze kist?
Is de kist eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 18 - 21 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

