
Industriële Wandkast Factory E2 (87,5cm)
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Matpoedergelakt zwart staal |
| Planken | Atlantisch grenen melamineplaat 18 mm |
| Aantal planken | 4 |
| Verbindingsstaanders | Metálicos para mayor estabilidad |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 87,50 cm |
| Hoogte | 138 cm |
| Diepte | 30 cm |
Veelgestelde vragen
Is het geschikt voor gipsplaten?
Is het stabiel?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

