
Set van 3 halmeubelen Paola wit en grijs
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Kleur | witte structuur met glanzend grijs front |
| Materiaal | Melamine |
| Handgrepen | Metaal |
| LED-verlichting | Blauw LED op glazen plank, aan/uit schakelaar, netstroom. Let op: de glazen plank draagt maximaal 2 kg |
| Lades | 1 lade |
| Kapstok haken | 8 haken |
| Capaciteit schoenenrek | 12 tot 16 paar (afhankelijk van schoenmaat) |
| Montage | Op de vloer; spiegel en kapstok aan de muur, bevestigingsmateriaal inbegrepen. Bij gipsplaatwanden zijn speciale pluggen vereist en kan de draagkracht lager zijn. |
Afmetingen
| Onderdeel | Detail |
|---|---|
| Kapstok | Breed.: 58 cm | Hoogte: 170 cm |
| Kapstokplank | Breed.: 58 cm | Diepte: 21 cm |
| Schoenenrek (breedte) | 89 cm |
| Schoenenrek (hoogte) | 105 cm |
| Schoenenrek (diepte) | 24 cm |
| Spiegel | Breed.: 45 cm | Hoogte: 89 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel paar schoenen passen in het schoenenrek?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Gaan de spiegel en kapstok aan de muur?
In hoeveel dozen wordt het geleverd en is het makkelijk te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






