
Schoenenkast Paola wit en grijs
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Kleur | witte structuur met glanzend zwart front |
| Materiaal | Melamine |
| Handgrepen | Metaal |
| LED-verlichting | Blauw LED op glazen plank, aan/uit schakelaar, netstroom. Let op: de glazen plank draagt maximaal 2 kg |
| Lades | 1 lade |
| Capaciteit schoenenrek | 12 tot 16 paar (afhankelijk van schoenmaat) |
| Montage | Op de vloer, bevestigingsmateriaal en schroeven inbegrepen |
Afmetingen
| Onderdeel | Detail |
|---|---|
| Totale breedte | 89 cm |
| Totale hoogte | 105 cm |
| Totale diepte | 24 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel paar schoenen passen in het schoenenrek?
Hoe werkt de LED-verlichting?
In hoeveel dozen wordt het geleverd en is het makkelijk te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 18 - 21 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

