
Schoenenkast Paola wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Kleur | volledig glanzend wit |
| Materiaal | Melamine |
| Handgrepen | Metaal |
| LED-verlichting | Blauw LED op glazen plank, aan/uit schakelaar, netstroom. Let op: de glazen plank draagt maximaal 2 kg |
| Lades | 1 lade |
| Capaciteit schoenenrek | 12 tot 16 paar (afhankelijk van schoenmaat) |
| Montage | Op de vloer, bevestigingsmateriaal en schroeven inbegrepen |
Afmetingen
| Onderdeel | Detail |
|---|---|
| Totale breedte | 89 cm |
| Totale hoogte | 105 cm |
| Totale diepte | 24 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel paar schoenen passen in het schoenenrek?
Hoe werkt de LED-verlichting?
In hoeveel dozen wordt het geleverd en is het makkelijk te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 1 - 4 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






