
Speakertafel 360º met subwoofer en draadloze verbinding Fenix
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerks
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Gehard glas, hout met stoffen grill, houten poten |
| Vermogen | 65 W |
| Luidsprekers | Subwoofer 6,5" + 2 altavoces rango completo + 2 tweeters |
| Frequentie | 40 Hz – 20 kHz |
| Aansluitingen | Draadloos 5.1, USB, AUX |
| Draadloos bereik | Tot 10 m |
| Stereo-koppeling | 2 units draadloos te koppelen |
| Draadloos opladen | Qi — voor het opladen van je telefoon in het midden van het blad |
| LED-verlichting | Muziekmodus, statisch, roterend en knipperend (touchbediening) |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 42 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Hoogte | 60 cm |
Veelgestelde vragen
Is het geluid in de video echt?
Heb ik twee units nodig voor goed geluid?
Hoe sluit ik muziek aan?
Hoe werkt het draadloos opladen?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

