
TV-Meubel model Luke H1 met standaard poten (100x32cm) - Zwart en Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Glanzend zwart melamine |
| Deur | Melamina brillo blanco — abatible |
| Vakken | 2 compartimentos interiores |
| Achterwand | Perforeerbare achterwand voor kabeldoorvoer |
| Montage | Op de vloer met standaard poten van 2 cm. Wandbeugels inbegrepen. Bij gipsplaten speciale pluggen vereist. |
Buitenafmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 32 cm (met standaard poten) |
| Diepte | 40 cm |
Binnenafmetingen
| Vak | Maten |
|---|---|
| 2 vakken | 47,6 cm (b) × 36,5 cm (d) × 27 cm (h) |
Veelgestelde vragen
Kan het ook aan de muur gehangen worden?
Werkt het goed op gipsplaten?
Hoe beheer ik de kabels?
Wat past er binnen?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 25 - 28 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






