
Dressoir Kai in de kleuren zwart en sonoma mat van 130 cm
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Afwerking | Mat, slijtvast en gemakkelijk schoon te maken |
| Poten | 12 cm hoogte |
| Compartimenten | Verstelbare legplanken in 5 posities |
| Pootjeshoogte | Doorgang voor robotstofzuiger |
| Opening | Push-click |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte (met poten) | 70 cm |
| Diepte | 32,5 cm |
Veelgestelde vragen
In welke kamers kan ik dit dressoir plaatsen?
Hoeveel gewicht kan het bovenblad dragen?
Kan ik dit meubel als tv-meubel gebruiken? Is er een opening voor kabels?
Is het eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 27 mei - 1 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

