
TV-Meubel model Lilian met LED-verlichting (100x65cm) - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Glanzend wit melamineplaat, 16 mm |
| Open vakken | 4 open vakken |
| Vitrines | 2 vitrines met glazen planken |
| Onderste deur | 1 klapdeur |
| LED-verlichting | Vaste blauwe LED in vitrines, aan/uit schakelaar, netstroom. Let op: de plank draagt maximaal 2 kg |
| Achterwand | Perforeerbare achterwand voor kabeldoorvoer |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Diepte | 35 cm |
Veelgestelde vragen
Is de LED-kleur wisselbaar?
Hoeveel gewicht dragen de glazen planken?
Hoe beheer ik de kabels?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






