
Vitrinekast model Eliot (40x165cm) - mat wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Mat wit melamine |
| Deur | Melamina mate blanco — abatible universal |
| Vakken | 4 interiores (36,8 × 25 × 39,8 cm c/u) |
| Opening | Push-click (zonder grepen) |
| Montage | Aan de muur gehangen of op de vloer met poten. Beugels en standaard poten inbegrepen. Bij gipsplaten speciale pluggen. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 165 cm (colgado) / 167 cm (con patas) |
| Diepte | 29 cm |
Veelgestelde vragen
¿Se puede colocar en el suelo?
Werkt het goed op gipsplaten?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 1 - 4 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






