
Dressoir model Luke A2 (120x70cm) - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Glanzend Melamine afwerking |
| Deuren | 3 deuren: zijdeuren van glanzend Melamine, middendeur met acrylglas strook |
| Legplanken | 2 van Melamine, 2 van gehard glas |
| Verlichting | LED blauw met aan/uitschakelaar |
| Opening | Push-click |
| Bevestiging | Hangmeubel met beslag voor muurbevestiging (inclusief optionele poten voor gebruik op de vloer) |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Diepte | 40 cm |
Veelgestelde vragen
In welke kamers kan ik dit dressoir plaatsen?
Hoeveel gewicht kan het bovenblad dragen?
Kan ik dit meubel als tv-meubel gebruiken? Is er een opening voor kabels?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Kan het aan de muur gehangen worden of ook op de vloer geplaatst worden?
Is het eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 1 - 4 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






