
Dressoir kleur Eiken Rustic 80 cm Olivia
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Rustiek eiken look, matte Melamine afwerking |
| Deuren | 2, schuurdeurstijl met kruisontwerp, Rustiek eiken look |
| Legplanken | 1 van Melamine |
| Handgrepen | Metaal, zwart |
| Poten | Rustiek eiken look Melamine, 10,5 cm hoogte |
| Capaciteit | Ruime opbergruimte |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte (met poten) | 85 cm |
| Diepte | 35 cm |
Montage
| Informatie | |
|---|---|
| Het dressoir wordt gedemonteerd geleverd in 1 doos met schroeven en montage-instructies voor een snelle en eenvoudige montage. | |
Wordt geleverd tussen 12 - 15 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

