
Inklapbaar bureau Gala (80,5 cm) Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Plaat | Melamínico Blanco mate, 16 mm |
| Frame | Glanzend wit gelakt metaal |
| Poten | Plegables con bases regulables |
| Gewicht meubel | 9 kg |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80,5 cm |
| Hoogte | 75,5 cm |
| Diepte | 42 cm |
Veelgestelde vragen
Hoe klapt het in?
Compenseren de poten vloerverschillen?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

