
Commode Leticia
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Framemateriaal | Melamineplaat 18 mm |
| Ladefront | Melamineplaat 18 mm |
| Geleiders | Metaal, niet uitneembaar |
| Grepen | Metaal, unieke vorm en maat per lade |
| Poten | Kegelvormig schuin in lichte houtkleur |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 40 cm |
Veelgestelde vragen
Zijn de lades uitneembaar?
Zijn alle grepen hetzelfde?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 27 mei - 1 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

