
Vitrinekast model Luke V2 (40x126cm) - Zwart en Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Glanzend zwart melamine |
| Deur | Glanzend wit melamine |
| Deur | Combinatie melamine + metacrylaat — klapdeur |
| Planken | Glas — max. 2 kg per plank |
| LED-verlichting | Blauwe LED (clip LED) op glazen planken, aan/uit schakelaar, netstroom. De gaten voor de LED-kabels zijn al aangebracht. Let op: elke plank draagt maximaal 2 kg |
| Opening | Push-click (zonder grepen) |
| Achterwand | Perforeerbare achterwand voor kabeldoorvoer |
| Montage | Aan de muur gehangen, beugels inbegrepen. Standaard poten van 2 cm inbegrepen. Bij gipsplaten speciale pluggen vereist. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 126 cm |
| Diepte | 29 cm |
Veelgestelde vragen
Kan het ook op de vloer staan?
Werkt het goed op gipsplaten?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Wat exposeer je er het beste in?
Wat is het metacrylaat in de deur?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 27 mei - 1 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

