
Ladekast Dalia - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Kleur | Volledig wit |
| Materiaal | Melamine met glansafwerking |
| Lades | 3 lades |
| Handgrepen | Mat metaal (roestvrij staal kleur) |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 99 cm |
| Diepte | 36 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel lades heeft de commode en wat is de capaciteit?
In welke kleuren is de commode beschikbaar en hoe zien de grepen eruit?
Is de commode eenvoudig te monteren?
Moet de commode aan de muur worden bevestigd?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

