
Nachtkastje Paulina - Wit en Zwart
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Kleur | Wit met zwart |
| Materiaal | Hoogglans melamine |
| Lades | 2 lades |
| LED-verlichting | RGB, 16 instelbare kleuren |
| Bediening | Afstandsbediening inbegrepen (batterij niet inbegrepen) |
| Links/rechts | Geschikt voor beide kanten van het bed |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 50,3 cm |
| Hoogte | 36,5 cm |
| Diepte | 45,3 cm |
Veelgestelde vragen
Is het nachtkastje geschikt voor zowel de linker- als rechterkant van het bed?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Is het nachtkastje eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 27 mei - 1 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

