
Tweepersoonsbed Parisina - 160 x 200 cm - Wit en Zwart
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken van het bed
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Bekleding | Hoogwaardig PU-kunstleer, wit en zwart |
| Structuur | Houten frame bekleed met PU-kunstleer |
| Lattenbodem | Metalen frame met houten latten |
| Opbergbedsysteem | Ja, met 2 gasveren. Opent vanaf het voeteneinde |
| Verlichting | RGB LED geïntegreerd in hoofdbord, 16 kleuren. Afstandsbediening inbegrepen (batterij niet inbegrepen) |
| Voor matras | 160 x 200 cm |
| Aanbevolen matrasdikte | Minimaal 16 cm, maximaal 18 cm |
Afmetingen van het bed
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Buitenbreedte | 177 cm |
| Buitenlengte | 224 cm |
| Hoogte hoofdbord | 65 cm |
| Diepte opbergruimte | 20 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel dozen ontvang ik?
Hoe werkt het opbergbedsysteem (canapé)?
Zijn de maten 160 x 200 cm die van het matras of het hele bed?
Hoe werkt de LED-verlichting in het hoofdbord?
Hoe onderhoud ik de PU-kunstleer bekleding?
Is het bed eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 28 mei - 2 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

