
Tweepersoonsbed Parisina met matras - 160 x 200 cm - Zwart en Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken van het bed
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Bekleding | Hoogwaardig PU-kunstleer, wit en zwart |
| Structuur | Houten frame bekleed met PU-kunstleer |
| Lattenbodem | Metalen frame met houten latten |
| Opbergbedsysteem | Ja, met 2 gasveren. Opent vanaf het voeteneinde |
| Verlichting | RGB LED geïntegreerd in hoofdbord, 16 kleuren. Afstandsbediening inbegrepen (batterij niet inbegrepen) |
| Voor matras | 160 x 200 cm |
Afmetingen van het bed
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Buitenbreedte | 177 cm |
| Buitenlengte | 224 cm |
| Hoogte hoofdbord | 65 cm |
| Diepte opbergruimte | 20 cm |
Kenmerken van het matras
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal | PUR-schuimkern, dichtheid 25 kg/m³ |
| Dikte kern | 14 cm |
| Stevigheid | Medium-hard |
| Ventilatie | 3D-stoffen rand voor optimale luchtcirculatie |
| Productie | Vervaardigd in Spanje |
Afmetingen van het matras
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Totale hoogte | 17 cm (+/- 1 cm) |
Veelgestelde vragen
Hoeveel dozen ontvang ik?
Hoe werkt het opbergbedsysteem (canapé)?
Zijn de maten 160 x 200 cm die van het matras of het hele bed?
Hoe werkt de LED-verlichting in het hoofdbord?
Hoe onderhoud ik de PU-kunstleer bekleding?
Hoe wordt het matras geleverd en wanneer kan ik erop slapen?
Hoe stevig is het inbegrepen matras?
Is het bed eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 18 - 21 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

