
Tweepersoonsbed Nitas - 150 x 190 cm - Zwart
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken van het bed
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Bekleding | Hoogwaardig PU-kunstleer, mat zwart |
| Structuur | Houten frame bekleed met PU-kunstleer |
| Lattenbodem | Houten latten |
| Opbergbedsysteem | Ja, met 2 gasveren. Opent vanaf het voeteneinde |
| Verlichting | Wit LED geïntegreerd in hoofdbord, aan/uit schakelaar inbegrepen |
| Voor matras | 150 x 190 cm |
| Aanbevolen matrasdikte | Minimaal 16 cm, maximaal 23 cm |
| Niet inbegrepen: | Matras (behalve bij sets), kussens en nachtkastjes |
Afmetingen van het bed
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Buitenbreedte | 161 cm |
| Buitenlengte | 203 cm |
| Hoogte hoofdbord | 90,5 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel dozen ontvang ik?
Hoe werkt het opbergbedsysteem (canapé)?
Zijn de maten 150 x 190 cm die van het matras of het hele bed?
Hoe werkt de LED-verlichting in het hoofdbord?
Hoe onderhoud ik de PU-kunstleer bekleding?
Is het bed eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 18 - 21 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

