
Tv-meubel Aydin in zwart
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Mat zwart melamine |
| Plaatdikte | 18 mm |
| Montage | Aan de muur gehangen, beugels inbegrepen. Niet geschikt voor gipsplaten. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Diepte | 29,6 cm |
Veelgestelde vragen
Waarom heeft het geen poten?
Is het geschikt voor gipsplaten?
Waarvoor gebruik je de bovenkant?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

