
Vitrinekast Aitana model O1 (30x120cm) - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Beschrijving
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Mat wit melamine |
| Deur | MDF con PVC de alto brillo — blanco |
| Opening | Push-click (zonder grepen) |
| Montage | Colgado en pared, herrajes incluidos. En pladur tacos especiales. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Diepte | 30 cm |
Veelgestelde vragen
Heeft het poten?
Werkt het goed op gipsplaten?
¿Se puede combinar con otros módulos?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Bezorging
Wordt geleverd tussen 1 - 4 juni.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Retouren en Garantie
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






