
TV-Meubel model Aitana M2 (180x30cm) - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Mat wit melamine |
| Deuren | MDF met echt hoogglans PVC — wit |
| Opening | Push-click (zonder grepen) |
| Montage | Aan de muur gehangen, beugels inbegrepen. Poten van 2 cm inbegrepen. Bij gipsplaten speciale pluggen vereist. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Diepte | 40 cm |
Veelgestelde vragen
Kan het ook op de vloer staan?
Zijn de deuren echt hoogglans?
Kan ik dit combineren met andere modules?
Werkt het goed op gipsplaten?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.






