
Zwevend tweepersoonsbed Diana in grijs (150x190 cm)
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken van het bed
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Bekleding | Hoogwaardig linnen stof, lichtgrijs |
| Structuur | Houten frame bekleed met linnen, metalen poten |
| Lattenbodem | Houten latten |
| Zwevend effect | Ja, poten naar binnen geplaatst voor de illusie van een zwevend bed |
| LED onderzijde | Wit LED onder het frame, aan/uit schakelaar |
| LED hoofdbord | Warm wit LED, touch aan/uit (beide zijden) |
| Oplaadpoorten | 1x USB-A + 1x USB-C aan elke kant van het hoofdbord (4 in totaal) |
| Robotstofzuiger | Geschikt, 18,5 cm vrije ruimte onder het frame |
| Voor matras | 150 x 190 cm |
| Aanbevolen matrasdikte | Minimaal 16 cm, maximaal 23 cm |
Afmetingen van het bed
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Buitenbreedte | 178 cm |
| Buitenlengte | 209 cm |
| Totale hoogte | 79 cm |
Veelgestelde vragen
Hoeveel dozen ontvang ik?
Wat is het zwevende effect van het bed Diana?
Hoe werkt de verlichting van het bed Diana?
Waarvoor dienen de USB-poorten in het hoofdbord?
Hoe reinig ik de linnen bekleding?
Zijn de maten 150 x 190 cm die van het matras of het hele bed?
Is het bed eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 22 - 27 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

