
Vitrinekast Aitana model O1 (30x120cm) - Wit
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Mat wit melamine |
| Deur | MDF con PVC de alto brillo — blanco |
| Opening | Push-click (zonder grepen) |
| Montage | Colgado en pared, herrajes incluidos. En pladur tacos especiales. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Diepte | 30 cm |
Veelgestelde vragen
Heeft het poten?
Werkt het goed op gipsplaten?
¿Se puede combinar con otros módulos?
Is montage vereist?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

