
TV-Meubel Aker (140x50,5cm) - Wit en Zwart
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Glanzend wit melamine |
| Deuren | Glanzend zwart melamine — 2 klapdeuren |
| LED-verlichting | Multicolor RGB LED — 16 kleuren (rood, groen, blauw en meer), instelbaar met meegeleverde afstandsbediening. Batterij niet inbegrepen. |
| Achterwand | Perforeerbare achterwand voor kabeldoorvoer |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 50,5 cm |
| Diepte | 35 cm |
Veelgestelde vragen
Hoe gaan de deuren open?
Hoe werkt de LED-verlichting?
Hoe beheer ik de kabels?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

