
Vitrinekast model Luke V1 met Aluminium poten (40x138cm) - Wit en Zwart
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Frame | Glanzend wit melamine |
| Deur | Glanzend zwart melamine |
| Planken | Melamine |
| Opening | Push-click (zonder grepen) |
| Montage | Op de vloer met aluminium poten van 12 cm. Wandbeugels inbegrepen. Standaard poten van 2 cm inbegrepen. Bij gipsplaten speciale pluggen vereist. |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 138 cm |
| Diepte | 29 cm |
Veelgestelde vragen
Kan het ook aan de muur gehangen worden?
Werkt het goed op gipsplaten?
Waarvoor gebruik je het interieur?
Hoeveel dozen?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 21 - 26 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

