
Opbergkast kleur Walnoot Ambar en Grijs 110,5 cm Lander L17
- Gratis bezorging in heel Nederland
- 30 dagen bedenktijd & makkelijk retourneren
- Inclusief duidelijke montagehandleiding
- 2 jaar fabrieksgarantie
Specificaties:
Kenmerken
| Kenmerk | Detail |
|---|---|
| Afwerking | Mat, slijtvast en gemakkelijk schoon te maken |
| Binnenste plank | Hoogte |
| Poten | Zwart, hoogte 17 cm |
| Geschikt voor | doorgang voor robotstofzuiger |
| Handgrepen | Metalen handgrepen |
Afmetingen
| Maat | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte (met poten) | 110,5 cm |
| Diepte | 35 cm |
Veelgestelde vragen
In welke kamers kan ik dit dressoir plaatsen?
Hoeveel gewicht kan het bovenblad dragen?
Is de achterkant even mooi afgewerkt als de voorkant?
Is het eenvoudig te monteren?
Hoe kan ik betalen?
Wordt geleverd tussen 26 - 29 mei.
Levering op de begane grond. De bezorger brengt het niet naar boven.
Controleer de staat van de producten op het moment van levering zonder de verpakking te beschadigen en voordat u het meubel monteert. Neem bij eventuele schade binnen 24 uur contact met ons op.
Zodra u de bestelling heeft ontvangen, heeft u 14 kalenderdagen de tijd om een retourzending aan te vragen. Onze producten hebben 3 jaar garantie als bewijs van hun maximale kwaliteit en duurzaamheid. Meer informatie
Let op: De kleurtonen van de afwerkingen kunnen licht variëren afhankelijk van de verlichting, de omgeving en de instellingen van elk scherm.

